загрузка...


«Будинок Порцеляни» — новий мелодраматичний серіал російського виробництва, події якого розгортаються в 1982 році. Головна героїня серіалу — молода дівчина Катя Королева. Вона хороша собою, досить розумна, займається спортом, здавалося б, всі двері повинні відкриватися перед дівчиною. Ось тільки вона завжди була занадто легковажною і дозволяла собі висловлювання, від яких в той час краще було утриматися. Саме ця необережність і послужила причинного зіпсованої життя і необхідності бігти з рідного міста. Проти дівчини сфабрикували звинувачення, і їй загрожувало опинитися за гратами надовго.

І лише одна Катя знала, що вона не винна, але проблема в тому, що довести свою невинність вона просто не зможе. Катя змушена покинути рідне містечко і бігти в Москву. У столиці у Каті багато знайомих, тому вона сподівається, що звикнути і влаштуватися буде не складно. Тим більше, місто велике, а значить, загубитися в натовпі буде дуже легко, а саме це дівчині зараз і потрібно. Єдине, про що Катя не подумала заздалегідь — це про гроші. Їй доведеться шукати засіб заробітку, і до цього дівчина була абсолютно не готова. Однак і в цьому вона незабаром отримала допомогу. Сестра Аня допомагає дівчині з працевлаштуванням, в результаті дівчина опиняється в Будинку порцеляни. Серіал Будинок Порцеляни (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Робота продавцем не сама престижна і перспективна, однак у Каті немає іншого вибору. Саме тут дівчина і знайомиться з генералом КДБ Лужина. Чоловік виявився досить цікавим і імпозантним, що і привернуло увагу дівчина. Катя й гадки не мала, що сестра «співпрацює» з Лужина з певних питань.

Режисер: Олег Асадулін
Актори: Стася Милославська, Анатолій Білий, Валерія Куликова, Ігор Міркурбанов, Ілля Антоненко, Юлія Ауг, Микита Волков, Наталія Вдовіна, Олексій Вертков, Олена Дробишева, Іван Мамонов

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress