загрузка...


Типова професорська дочка Анна Лебедєва мріяла стати прима-балериною і побудувати сімейне життя з простим хлопцем Андрієм. Але заможні батьки мріяли про інше майбутньому для дівчини, намагаючись видати її заміж за столичного людини з вищого суспільства. Обранець дочки здавався їм сірим і безперспективним, тому, коли з Анею трапилося нещастя, владна мати влаштувало все, щоб підозри впали саме на Андрія. Після того, як невідомий скоїв напад на Аню, батько інсценувала причетність до події нареченого єдиної дочки.

І поки молода людина відбував покарання у в’язниці за злочин, вчинений іншою людиною, Лебедєви відправили нещасну і розгублену дочка в Москву. Їм терміново потрібно було видати її заміж за людину, яка здатна допомогти розробкам професора. Про особисте щастя Анни вони в той момент не думали, але незабаром з’ясувалося, що всі старання підуть прахом. Винахідник помер після інфаркту, Андрій вийшов з в’язниці, а Анна так і не змогла побудувати щастя з нелюбом чоловіком.

Але і повернення назад для неї було, тому що багато часу пройшло після важких подій про які вона раніше не могла забути. Тим більше що занадто глибоко в ній сиділа біль від образи на колишнього коханого. Серіал Бумеранг (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Кіра Ангеліна
В ролях: Анна Пєскова, Петро Кислов, Олексій Тихонов, Ольга Прокоф’єва, Катерина Редникова, Дмитро Міллер, Олександра Власова, Олексій Барабаш, Марія Болонкина, Ігор Скрипко

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress