Серіал Чао, Федеріко (2014) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Дуже сердитий герой фільму «Чао, Федеріко» летить у відпустку з дружиною, затіявши по дорозі бійку з іншим пасажиром. Подружжя Іванових благополучно виростила дочка, дали їй гарну освіту і видали заміж. Все належне для дитя зроблено. Тепер пора подбати про себе. Глава сім’ї Василь вийшов на пенсію. Болісно переживає надлишок вільного часу. Бурчить на весь світ, шукає причину, щоб посваритися. Характер отже поганий, а після серцевого нападу зовсім став нестерпний. Дружина дбайливо ставиться до чоловіка. Не дозволяє йому перенапружуватися і всі обов’язки по дому взяла на себе.

Намагається зайвий раз не турбувати, говорить тихо. Ще бадьоренький пенсіонер від такого сюсюкання моторошно злиться. В душі то молодий чоловік і списувати з рахунків не дозволить. Занадто принциповий характер і до зятя відноситься вибагливо. Там погано зробив, чому мало заробляє, коли вже підніметься по кар’єрі. Недбайливий зятек працює в слідчих органах. Зайнятий гучною справою про шахрайство, сподівається що його просунуть по службі за успішне розслідування. Серіал Чао, Федеріко (2014) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Шеф визнає в ньому цінного співробітника, тесть нарешті проявить повагу. Порадившись, діти вирішили відправити батьків в подорож. Сонячна Італія відмінний подарунок на річницю весілля.

Режисер: Олена Новікова
Актори: Сергій Баталов, Ольга Машная, Галина Сазонова, Віктор Добронравов, Андрій Бурковський


загрузка...