загрузка...


Накопичивши трохи грошей, дівчина приймає рішення відправитися в подорож. Героїня серіалу «Чекайте несподіваного» купує квиток на теплохід «Олександр Блок» і поспішає насолодитися чудовим відпочинком. Серед бажаючих розвіятися і насолодитися поїздкою виявляється багато людей з різних верств населення. Всі вони втомилися від свого життя і вирішили в неї внести трохи різноманітності. Таша відмінно ладнає з кожним пасажиром і уважно вислуховує різноманітні історії.

Перші кілька днів поїздки проходять просто чудово. Герої насолоджуються прекрасними пейзажами і по шляху проходження заїжджають в різні міста. Продовжуючи дивитися серіал «Чекайте очікуваного» онлайн, буде цікаво побачити, що через кілька днинки починають відбуватися страшні речі. Всі неприємності починаються з того, що за борт падає пасажир. Поки все намагаються надати потерпілому допомогу і зрозуміти, що сталося, Таша раптово вирішує відправитися в свою кімнату. Серіал Чекайте несподіваного (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Однак тут її чекає неприємний сюрприз. Не встигнувши відкрити двері в каюту, героїня розуміє, що тут відбувається щось незрозуміле. Увійшовши до кімнати, вона бачить вбитим доктора. Таша не розуміє, що відбувається і в розгубленості від всього, що відбувається.

Режисер: Ігор Нурісламов
В ролях: Ганна Васильєва, Олена Хмельницька, Сергій Перегудов, Андрій Єгоров, Галина Сумина, Дмитро Могутнє

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress