«Челночниці-2» — драматичний серіал російського виробництва, у центрі подій якого виявилися жінки середини 90-х років. У нелегкий період для Радянського Союзу на їх плечі лягла велика відповідальність – дбати і утримувати свою сім’ю. Це були важкі і «злі» роки. Люди були трохи дезорієнтовані, не розуміли, що відбувається. Вони ніби загубилися в просторі і часі, не розуміючи, що їм робити далі. Єдине, про що могли думати люди – це як вижити. Розвал Радянського Союзу не кращим чином позначився на усталеної життя людей. народові довелося в швидкому порядку перебудовуватися і намагатися максимально швидко пристосуватися.

Життя була абсолютно новою і багато в чому незрозумілою. У суспільстві змінювалися цінності, змінилося і ставлення до самого суспільства, в цілому. Світ придбав більш жорстокі риси, в якихось місцях став вкрай несправедливим. Люди намагалися просто вижити, прогодувати своїх дітей і сподіватися, що їх дітям дістанеться краще майбутнє. Деякі люди вирішили зайнятися торгівлею, так як це був найкращий спосіб заробітку. Товари привозили з-за кордону і перепродували місцевому населенню подорожче. Такий бізнес отримав назву човниковий, а люди, які займалися такою торгівлею, — човники.

Всюди панувала нелегальна торгівля, і люди навіть не боялися займатися таким бізнесом. Головні героїні серіалу – Ольга і Світлана – були дружинами офіцерів. Серіал Челночниці 2 сезон (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Юлія Краснова
Актори: Марія Порошина, Володимир Епіфанцев, Світлана Іванова, Віра Смоліна, Артем Фадєєв, Ольга (Леля) Баранова, Зоряна Марченко, Олена Панова

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress