загрузка...


Після примусового відсутності в селище повертається Наталія Тихонова. Вона відсиділа в колонії за злочин, якого не скоювала. Громадськість регіону свято вірить офіційній версії, де докази шиті білими нитками. Обдурений народ не симпатизує персоні, спокусившись на людину. Від неї потрібно покаяння. Мерзенне подія засуджується. На карну здійснюють прямий тиск мешканці району. Суддя необачно виніс несправедливий вердикт, коли затвердив дівчині тривалий термін за вбивство нареченого. Рідний батько теж ненавидить наступницю.

Мачуха усіма силами намагається вигнати пасербицю з житла. Люте презирство відчувається в словах і діяннях сусідів. Роботу героїні ніхто надавати не бажає. Близька подруга Ольга, яка знає правду, співчуває бідоласі. Насправді хлопець загинув від руки Зойка, яка в пориві ревнощів зробила жахливий вчинок. Досвідчена особа, яка зазнала на власній шкурі тяготи тюремного режиму, відправляється в місто, щоб почати нове життя.

Сумний факт з найближчого минулого переслідують її по п’ятах. Через невирішених проблем світле майбутнє ніколи не настане. Гирі минулого потрібно скинути у вир заради стабільності. Серіал Через біди і печалі (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Артем Марков
У ролях: Катерина Данилова, Михайло Хімічов, Георгій Малявський, Тамара Миронова, Поліна Нечитайло, Олександр Абрамович

загрузка...