Серіал Чернов 1 сезон (2019) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Капітан Чернов служив у поліції тривалий час. При цьому головний герой є чесним і порядним поліцейським, який з усією відповідальністю підходить до виконання кожного завдання. Керівництво неодноразово відзначало його професіоналізм і цілеспрямованість. Але незважаючи на позначені переваги, головний герой має і одні недолік, що полягає в його прямолінійності. Чоловік може випалити правду-матку в очі будь-якій людині. Крім того у капітана Чернова є красуня дружина. Саме вона є для нього сенсом життя, і він її сильно любить.

Але одного разу відбувається трагедія. Дружина головного героя стає жертвою злочинного нападу, і тепер знаходиться в лікарняній палаті. Але найголовніше, що вона знаходиться в комі, і лікарі не дають ніяких позитивних прогнозів. Серіал Чернов 1 сезон (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Через кілька днів чоловік отримав послання від дружини, немов в іншому вимірі. Вона розповіла йому про нападників. З цієї секунди досвідчений поліцейський приступає до розслідування події злочину!

Режисер: Сергій Бобров (II)
Актори: Віктор Логінов, Емілія Співак, Анна Арланова, Валентина Ляпіна, Олександр Полікарпов, Сергій Губанов, Максим Лінніков, Олександр Сінюков


загрузка...