загрузка...


Отже знайомтеся з головною героїнею серіалу «Чисто московські убивства». Її звуть Катерина Власова. Вона дуже заможна дама, яка володіє успішним бізнесом — мережею салонів краси вельми високого рівня. Вона створювала свій бізнес сама і, практично з нуля, так що про характер можна нічого і не говорити, це свідчить сама за себе — розмазня бізнес в нашій країні з нуля Не підійме. Катерина ніколи не бачить ніяких перешкод на шляху і завжди добивається того, чого їй хочеться досягти.

Комі того, за дуже довгий термін роботи в сфері елітного обслуговування вона набула чималого досвіду в області психології, і без праці може обчислити за допомогою одного погляду шахраїв і аферистів, брехунів і користолюбних суб’єктів. Через скільки інтриг їй доводилося проходити в процесі становлення своєї справи, так що, хочеш-ні-хочеш, а навчишся в людях розбиратися, і чинити опір їм у разі потреби. А таких потреб було більш ніж достатньо, оскільки бажаючих віджати успішний бізнес в наших умовах завжди вистачає… Однак всі ці труднощі тільки йшли героїні на користь, загартовуючи її характер і тренуючи психіку та інтелект. Серіал Чисто московські убивства 1 сезон (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

А все це, як прийнято зараз виражатися, явлется справжнісіньким активом, який можна використовувати з користю для справи і навіть мати зиск. І чому б не спробувати знайти всьому цьому застосування в сфері бізнесу. Наприклад детективного, і відкрити своє власне детективне агентство?

Режисер: Філіп Коршунов
У ролях: Людмила Чурсіна, Аглая Тарасова, Олександр Яцко, Сергій Бєляєв, Дмитро Мазуров

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress