Серіал Чудові створіння всі серії (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Події вітчизняної багатосерійної мелодрами розкажуть історію однієї родини. Всі дію міні серіалу відбувається в маленькому провінційному містечку, де головою сім’ї є міліціонер. У нього досить жорсткий характер і він має норовливістю. Варто сказати, що чоловік був нечесним служителям правопорядку і міг взяти хабар. Як і на роботі, вдома він часто зганяв свій гнів. Крім того, що чоловік ображав дружину і дочку, так він ще міг підняти руку на них. Але оскільки їм нікуди було діватися, і міліціонер постійно забезпечував їх грошима, доводилося терпіти. Для дівчаток було найголовнішим те, що будинок був у достатку.

Але одного разу, приходить усвідомлення того, що завдяки його махінацій, чоловік може опинитися за ґратами. Незабаром, близькі люди дізналися, що міліціонера переслідує закон. Природно, герой спускається в бігу, залишаючи свою родину в самоті. Заради власної волі він готовий покинути дружину і дочку. Практично все майно конфіскували, а рахунки заморозили. Незважаючи на складну ситуацію Ксюша і Аня не опускають руки, і придумують план дії. Продавши все, що в них залишилося, жінки відправляються в столицю. Вони не збираються чекати повернення єдиного годувальника.

Для того щоб забезпечити себе і своє майбутнє, кожна з них збирається знайти багатого залицяльника. Це не дивно, адже вони звикли до заможного існування. Серіал Чудові створіння всі серії (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Андрій Таратухін, Дарина Карпова
Актори: Юлія Подозерова, Владислав Шкляев, Анастасія Акатова, Ніл Кропалов, Дмитро Муляр, Катерина Малахіт, Олена Козирєва, Віктор Рябов, Олексій Котовщиков


загрузка...