загрузка...


Серіал на каналі Росія 1 розповідає історію Катерини Полякової, яка через необережність потрапила в аварію. Жінка сильно вдарилася головою і в результаті цього втратила пам’ять. Як би дама не намагалася згадати, нічого не виходить. Її чоловік, великий будинок здаються чужими. Жінка мириться з неминучим і знаходить в собі сили жити далі з людиною, який їй здається чужим. Таким чином проходить кілька років, але результатів це не приносить. Катя продовжує ходити на прийоми до фахівців, але ті лише розмахують руками.

Одного разу під час прогулянки по парку до жінки підходить стороння людина, яка здається для неї давно знайомим. Він починає ставити дивні питання, але розуміючи, що героїня нічого не пам’ятає, вирішує стрімко піти і вмовляє не повідомляти про зустріч дружину. У цей момент жінка починає розуміти, що її коханий не так вже простий. Він намагається приховати від дружини таємницю і її завдання зрозуміти в чому, саме все полягає. Постійні напористі пошуки правди дають плідний результат. Героїня випадково дізнається, що насправді до дивної аварії у неї було інше ім’я і, скоріше за все, була сім’я. Близькі не здогадуються про долю жінки, тому не ведуть ніяких пошуків.

Найжахливіше, що людина, яка прикидається чоловіком, посприяв тому, щоб змінити жінці обличчя, тому ніхто з рідних, навіть зустрівши героїню на вулиці, поняття не має, хто перед ними знаходиться. Серіал Чужа (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Павло Мальков
Актори: Олена Аросьева, Дмитро Ісаєв, Євген Пронін, Денис Матросов, Світлана Щедріна, Діана Дезмарі, Галина Бокашевська, Михайло Разумовський, В’ячеслав Аркунов, Поліна Ульянова (II), Альоша шаблюкою

загрузка...