Серіал Ціна минулого (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


З повною упевненістю можна сказати, що у сім’ї Марії Алескея Борисових сімейне життя склалося дуже вдало. В сім’ї панує справжня гармонія і порядок, подружжя без розуму люблять один одного, і постійно піклуються та підтримують своїх других половинок. У міцної сім’ї є 10-річна дочка Катя, яку обоє оточили своєю любов’ю і турботою. У фінансовому плані у сім’ї Борисових все теж просто чудово, вони живуть в шикарному заміському будинку, у кожного з подружжя є особистий автомобіль і хорошу посаду у великій фінансовій корпорації. Однак несподівано сімейне життя і щастя подружжя перебуває під загрозою.

Піддавшись емоціям, спокусившись гучними словами і красивими залицяннями, Марія починає крутити роман зі своїм колишнім однокласником Олегом. Ще в шкільні роки дівчина була закохана у свого боязкого і кілька сором’язливого однокласника. Проте з тієї пори пройшло вже більше 10 років, Олег став досить успішним і впевненим у собі чоловіком. Випадково зустрівшись з ним у місті, жінка знову захоплюється цікавим хлопцем. Незабаром трохи одумавшись, вона вирішує порвати стосунки з хлопцем. Серіал Ціна минулого 2018 дивитися в хорошій якості HD 720p.

Однак Олег зовсім не має наміру розлучатися з Марією, і починає переслідувати її скрізь, у ходу в офіс, на автостоянці, і навіть в ресторані де вона любить обідати. Незабаром Марія починає розуміти, що Олег звернув на неї увагу, тому що має інтерес до компанії, в якій вона працює заступником директора.

Режисер: Карен Захаров
Актори: Ганна Казючіц, Денис Матросов, Євген Міллер, Євгенія Осипова, Лідія Ареф’єва, Олена Папанова, Євген Березовський, Ірина Гришина, Уляна Куликова, Марина Казанкова


загрузка...