Серіал Далекобійники 1 сезон (2001) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Далекобійникам доводиться проїжджати величезна кількість кілометрів постійно, щоб доставити товар на місце призначення. Ті, хто працює тут вже давно чудово знають, наскільки часом небезпечною є їхня робота. Федір вже давно працює у цій сфері і завжди з радістю готовий навчити молодих хлопців всім основам цієї нелегкої діяльності. Він звик, що в його справі треба бути чесним і обережним, адже інакше велика ймовірність вляпатися у величезні неприємності, з якими так просто не розберешся. І в кінцевому результаті можна буде втратити все. Так що всякі сумнівні оборудки його зовсім не цікавлять.

А ось про його нового напарника Саші такого зовсім не скажеш. Цей хлопець щойно заступив на службу. Він самий справжній авантюрист, який завжди відкритий для нових знайомств. Але як би там не було, він ніколи не замислюється, до чого насправді можуть привести всі його дії, а разом з тим адже він ставить під загрозу не тільки своє життя та репутацію. Але незважаючи на таку різницю між партнерами, все-таки є те, що цих двох об’єднує. Серіал Далекобійники 1 сезон (2001) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Якщо хтось опиниться в біді, то вони завжди готові кинути все і відправляться на виручку. Але що буде чекати хлопців на цей раз і чи готові вони до всіх пригод, які їх чекають у дорозі?

Режисер: Юрій Кузьменко
В ролях: Володимир Гостюхін, Владислав Галкін, Наталя Єгорова, Вадим Яцук, Віктор Яцук, Дар’я Михайлова, Ольга Лисак, Петро Зайченко, Сергій Угрюмов, Ервант Арзуманян


загрузка...