Серіал розповідає історію про те, як троє головних героїв, які між собою не ладнали, опинилися в одній квартирі. Між хлопцями дуже напружені стосунки, які досить часто супроводжуються конфліктами, але одного разу все зміниться, оскільки в голову одного з них поселиться геніальна ідея. Головний герой придумав легким способом заробити грошей і переконує в цьому своїх сусідів. Ключові герої вирішили зробити хостел в цій квартирі, яка знаходиться на самому верхньому поверсі. Вони хочуть обладнати на даху спальні і здавати за гроші ліжко місце.

Все йшло за планом, кожен з них займався власною справою, одного була квартира, інше організаційними деталями, а третій творчим дизайном. Все було ідеально до тих пір, поки на шляху у хлопців не став їх сусід, який раніше, виявляється, працював у відділі правоохоронних органів. Він буде робити все можливе, щоб у хлопців не виходило займатися цим незаконним бізнесом. Між молодими хлопцями і колишнім полковником у віці розгорається війна не на жарт, яка призведе до несподіваних наслідків.

Як складуться відносини між двома поколіннями? Чи зможуть молоді хлопці домовитися з сусідом або ж їм доведеться закривати свій саморобний хостел? Серіал Дах світу 2 сезон (2015) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Роман Фокін, Антон Маслов
В ролях: Олексій Бардуков, Ілля Глинников, Ірина Старшенбаум, Олександр Робак, Микола Козак, Вілен Бабічев, Володимир Бутенко, Євген Кононов, Світлана Костюкова, Ілля Лукашенко

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress