Назва серіалу – «Десантура», говорить саме за себе. Мова в цьому сюжеті піде про елітному загоні десанту. Минулі часи, Абхазія, Чечня, Таджикистан, війна сильно близько підібралася до території Росії, і тільки наші війська можуть перешкодити війні. На початку сюжету, ви познайомитеся з трьома випускниками Рязанського ВВДКУ. Одного разу вони гуляли по парку і познайомилися з дуже симпатичними дівчатами, з якими у кожного зав’язався роман. Час ішов так швидко, що кожен з випускників отримав звання лейтенантів і обзавівся сім’єю. Але в далеких 90-их, військова позиція залишала бажати кращого.

За паперів ніякої війни не було, а на ділі війна і не закінчувалася. Так всі випускники привались на захист своєї батьківщини, але ніяких письмових інструкцій щодо захисту не було. Чоловікам дуже важко було залишити свої сім’ї, і вирушити воювати з дрібними бандитськими угрупованнями. Але нічого не залишалося робити і всі троє відправилися в один загін. Як і очікувалося всі битви пройшли успішно, але коли герої прибули додому, держава забула про них, і чоловіки зрозуміли, що зараз, вони зовсім не потрібні батьківщині, і що вся їхня війна була марно.

Лейтенанти не сумували, і завдяки своїм сім’ям, почали домагатися правосуддя від держави, що у них чудово вийшло. Серіал Десантура 1 сезон (2009) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Олег Базилов, Віталій Воробйов
В ролях: Єгор Бероєв, Кирило Плетньов, Микита Ємшанов, Анна Снаткіна, Катерина Федулова, Катерина Нікітіна, Марія Куликова, Борис Миронов, Олександр Клюквін, Магомедарип Сурхатилов

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress