Серіал Діффчата 6 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Вперше серіал з’явився на наших екранах у 2012 році. Сюжет обертається навколо чотирьох подруг, які приїхали з Саратова підкорювати Москву – Маші, Олі, Каті, Василини. Вирішивши, що гуртожиток не місце для них, дівчата знімають квартиру і будують свої життя. Протягом усіх сезонів знімальний склад залишається незмінним, що зберігає дивовижну атмосферу стрічки. Завдяки цьому ми можемо простежити лінію кожного персонажа, розглянути його розвиток. Наприклад, виконавець ролі Звонарьова, Олексій Воробйов, визнається, що в порівнянні з першими серіями його герой став більш романтичним.

У новому сезоні сюжет будуватиметься навколо сімейного життя Маші, якою в попередніх серіях серіалу, її хлопець, зірка естради, Сергій запропонував вийти за нього заміж. Також її подруга Оля продовжує розвивати відносини зі своїм бойфрендом і їх справи йдуть до весілля. Катя на відміну від них, іде в справжній загул, а «Палана» домагається успіхів у кар’єрі. Як завжди, у телевізійних подруг трапляється безліч веселих казусів, а в серіалі передбачаються несподівані сюжетні повороти. Як повідомляється, у шостому сезоні, можливо, хтось із дівчат стане мамою.

Однак, як будуть розвиватися події ви можете побачити лише в нових серіях популярного ситкому, який вже п’ять років утримує велику аудиторію біля екранів. Серіал Діффчата 6 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Нігини Сайфуллаєвої, Ольга Френкель, Сергій Корягін
Актори: Олександр Касаткін (II), Софія Урицька, Тимур Боканча, Олексій Воробйов, Олександр Сєров, Наталія Унгард, Родіон Юрін, Таїсія Вілкова


загрузка...