загрузка...


Серіал Ділянка відрізняється від собі подібних, в першу чергу сюжетом. Виявляється, саме цей серіал розповідає нам про поліцейського, який звик жити за законами честі. Виявляється, йому не чужі ці поняття, він завжди ставить перед собою мету — добитися справедливості, інакше і бути не може. Але у головного персонажа не компетентне керівництво, яке не вірить принципам. І з цієї причини головний персонаж — лейтенант Кравцов відправляється в одну село — Анисовку. Тут він повинен стати дільничним, і стежити за порядком. Але є ще одне завдання, він повинен дізнатися причину смерті колишнього дільничного.

Багато запевняють, що він потонув, але є й такі, які заявляють, що його втопили. Кравцов розуміє, що в селі не варто нікому довіряти, адже тут знаходиться прямий центр пліток. І тоді Кравцов вирішує почати власне розслідування. Нещодавно від нього пішла дружина, і зробила вона це тільки із-за роботи чоловіка. Адже вона її вже дуже довго напрягу, і не давала їй ніякого спокою. Серіал Ділянка 1 сезон (2003) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

І настав такий момент, коли вона вирішила, що потрібно поставити чоловіка перед вибором. В результаті подій він один, разом з собакою повинен оселитися в якомусь будиночку, щоб почати нове життя.

Режисер: Олександр Баранов
В ролях: Сергій Безруков, Олексій Булдаков, Павло Дерев’янко, Тетяна Догілєва, Юрій Ковалів, Роман Мадянов, Семен Морозов, Марія Порошина, Ніна Русланова, Олександр Семчев

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress