Серіал Диверсант 2: Кінець війни 1 сезон (2007) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Підполковник Костенецький курирував відправку диверсійної групи в штаб Абверу. Загін майора Калтыгина частково виконав наказ Ставки, де на кону стояло довіру резидента. Радянські розвідники повернулися на Батьківщину, щоб отримати нове завдання. Їм потрібно потрапити до німецьким лазутчикам, які діють у Криму під виглядом партизанів. Незважаючи на складність ситуації, Леонід Філатов з товаришами впорався із завданням. На відпочинку біля передгір’я Кавказького, що омивається Чорним морем, герої війни зуміли викрити ворогів Вітчизни. Перемога над фашизмом соратників капітана Бобрикова наздогнала в передмісті Берліна.

Олексію в метушні вдалося знайти жінку, винну в загибель його батьків. Ставна фрау написала донос в гестапо. Солодка помста мешканці Німеччини не обрадувала тріумфатора. Долі трьох однополчан розходяться, щоб з’єднатися знову. За спробу проникнути в зону, контрольовану американцями, Льошу посадили в колонію. В’язень, нагороджений численними орденами, не здатний діяти. Серіал Диверсант 2: Кінець війни 1 сезон (2007) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Йому вдається з авторитетом кримінальників втекти з в’язниці, щоб почати таємну боротьбу з кримінальними елементами. Григорій в селищі будує мирне життя з дружиною, поки колишні товариші по службі не покличуть бойового офіцера в похід.

Режисер: Ігор Зайцев
В ролях: Владислав Галкін, Кирило Плетньов, Олексій Бардуков, Володимир Меньшов, Олег Табаков, Михайло Єфремов, Едвард Жентара, Олексій Гуськов, Ігор Скляр, В’ячеслав Разбєгаєв


загрузка...