загрузка...


Тетяна виявляє, що чоловік, з яким вона жила, безслідно зник, але залишив в подарунок дуже дорогий діамантовий браслет. Жінка розгублена, вона не розуміє, чому її кохана людина так повівся з нею, і що є причиною зникнення — проблеми на роботі, або це просто кінець їхнього роману. В такому розбитому стані її застає дочка Ліза, яка теж зазнала фіаско в любові, а також мати Лариса, за дивним збігом обставин вирішила залишитися одна і піти від чоловіка, з яким жила останні десять років.

Перипетії, що зустрічаються на шляху у трьох жінок, які вирішили заховати цей загадковий браслет, приводять їх до заповітної мети. Чи зможе кожна знайти свого єдиного і неповторного супутника життя? Чи варто шукати любов, якщо вона була зовсім поруч? На що здатні три жінки в пошуках щастя? Цей чудовий міні-серіал порадує всіх шанувальників жанру мелодрами, адже в ньому так багато життєвого, всього того, що трапляється в нашому повсякденному житті.

Довгоочікувана прем’єра вже доступна для перегляду на нашому сайті, тому сідайте і запрошуйте до екранів телевізора ваших близьких і рідних. Приємного вам перегляду. Серіал Дівішнік всі серії (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Віталій Павлов
Актори: Ельвіра Болгова, Ірина Розанова, Аглая Шиловська, Володимир Зайцев, Сергій Глушко та ін.

загрузка...