Серіал Дихай зі мною 1 сезон (2010) дивитися онлайн в хорошій якості 720


«Дихай зі мною» — мелодраматичний серіал про суперництво двох жінок за любов. Ігор займався викладанням і був щасливий у колі сім’ї, поки не зустрів Карину. Багаторічний шлюб з Ланою і батьківські обов’язки моментально виявилися забуті, а попереду бачилася нове життя з кокетливою спокусницею. Лана розбита зрадою настільки дорого людини, а Каріна, хоч і втомлена від ролі коханки, не здатна по-справжньому оцінити значимість відходу Ігоря від законної дружини.

Їх роман розвивається і настає момент з пропозицією руки і серця, тільки Карині вже нудно в цих відносинах: вона захоплена молодим і перспективним Петром, якого не так легко завоювати. У теж час, Лана поступово приходить в норму. Хоча вона не готова кидатися у вир пристрастей, але Петро, також знайомий з нею, явно доводиться жінці до душі. Другий раз героїні сходяться разом у боротьбі за чоловіка.

У них різні кінцеві цілі, різні методи і різні характери, і щастя однієї в даному випадку, обернеться лихом для іншої. Так, кому пощастить цього разу? Серіал Дихай зі мною 1 сезон (2010) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Ольга Перуновская
В ролях: Наталія Антонова, Віталій Єгоров, Наталя Рудова, Артур Ваха, Наталія Ткаченко, Людмила Чурсіна, Антон Макарський, Олена Биккулова, Кирило Жандаров, Олексій Осипов


загрузка...