Кіра досвідчений лікар, один з найсильніших професіоналів в області акушерства. Вона кілька нерішуча, за це знайомі прозвали її Равликом. Вона зустрічається з начальником в ролі справжньої коханки, не наполягаючи на його розставання з родиною. Миловидна жінка віддана Віктору Васильовичу, не пручаючись ситуації, вона покірно вислуховує його розповіді про непростій поведінці дружини. В операційній виникли проблеми, колеги не підтримали пропозицію Улитиной. Із-за неправильних дій медиків гине дитина, Кірі доводиться відповідати за всіх.

Шеф знаходиться в складному становищі, але вибирає суворе покарання для підлеглої. Він звільняє першокласного лікаря, влаштовує майже показовий процес. Образу додає повідомлення про брехні коханого, він зразковий сім’янин, а його дружина вагітна. Засмучена Кіра впадає в дорогу, вона зупиняється в провінції.

Її новий керівник не кращої думки про неї, чоловік вбив пацієнта для нього є ворогом. Їй належить показати уміння на ділі, змінити помилкове уявлення про себе. Серіал Доктор Равлик (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Едуард Пальмов
Актори: Марія Куликова, Владислав Резник, Олександр Єфімов, Анатолій Голуб, Аліса Петрова

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress