Дії відбуваються в міському медичному закладі, де завідувачем поставили Андрія Олександровича Ріхтера. Разом з висококваліфікованими фахівцями вони звикли розгадувати непрості випадки. Не всі колеги люблять нахабного керівника, якого мало цікавлять самі пацієнти. Більше він любить загадки, а на почуття хворих йому глибоко наплювати. Тому чоловік може відповісти в грубій формі або зовсім нахамити. Настирливий Ріхтер не раз штовхав колег на злочини, заради власної вигоди. Їм доводиться проникати в чужі квартири, щоб швидше знайти розгадку чергового цікавого випадку. Головлікар діагностичного центру Єлизавета Нікольська бачить те, що коїться свавілля і намагається придивитися підлеглого.

Але занадто тиснути на чоловіка вона не може і всіляко захищає його від скарг, в теж час дивиться, щоб той не зірвався і не почав знову вживати наркотики. У Андрія пошкоджена нога і герой часто глушить нестерпні болі білим порошком. Серіал Доктор Ріхтер 3 сезон (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Оточуючі помічають, що зав відділенням зловживає знеболюючим і вирішують, що начальнику слід зав’язувати. Тепер їм треба придумати, чим допомогти Олександровичу, поки він остаточно не втратив талант лікаря.

Режисер: Андрій Прошкін
Актори: Віталій Хаєв, Катерина Вілкова, Олександр Яценко, Марія Миронова, Олексій Серебряков, Олександр Робак, Анна Міхалкова, Поліна Чернишова

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress