загрузка...


До адміністрації мера неждано прийшла перевірка, яка знайшла велику кількість порушень. Незважаючи на це, герой брав безпосередню участь в різних фінансових справах, що прикривають документацію з порушеннями. Однак це анітрохи йому не допомогло, документи виявляються у співробітників прокуратури. Глава міста позбавляється власної посади і змушений залишатися в його межах, перебуваючи під домашнім арештом. Чоловік заселяється в квартиру старого будинку, яке збирався відправити під знесення. Сусіди не задоволені новим постояльцем, тому всіляко намагаються йому це продемонструвати.

Перекривання води, підкидання померлих тварин, галасливі вечірки – все це витівки улюблених домочадців, готових на більш жорстокі діяння. Виявляється, недалеко живе однокласник колишнього градоначальника. З ним городничого пов’язувало чимало розбіжностей, починаючи з дрібних шкільних хитрощів і закінчуючи всілякими спробами оволодіння дружиною.

У героя і без того багато ворогів, але до жорстоких витівок він точно не був готовий. Чи вдасться йому поставити дружка на місце і повернутися на колишній пост міста? Серіал Домашній арешт 1 сезон (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Петро Буслов
В ролях: Павло Дерев’янко, Олександр Робак, Ганна Уколова, Сергій Бурунов, Світлана Ходченкова, Тимофій Трибунцев, Єгор Клінаев, Юлія Сорокіна, Роман Мадянов, Марина Александрова

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress