Молода, приваблива дівчина Ліза Волкова, яка є за сумісництвом головною героїнею телесеріалу «Дожити до кохання» до певних подій у своєму житті могла по праву назвати себе щасливою людиною. Приносить задоволення і головне грошовий дохід робота, обожнюваний молодий чоловік і головне рідний улюблений батько, готовий в будь-який момент підтримати дочку в тій, чи іншій ситуації. Але, на жаль, щастя Лізи тривало недовго. А все через підступну, владну і йде по головах жінки Аріни Мельникової.

Справа в тому, що впливовою і домагається всього чого вона хоче жінці сподобався надійний і впевнений у собі чоловік, якого вона відразу взяла в оборот. Однак сам батько Лізи не поспішав відповідати Мельникової взаємністю. В результаті оскаженіла відмовою чоловіка вона зробила все аби розорити його невелике, але приносить стабільний прибуток справу, а самого підприємця заховати за грати. Серіал Дожити до кохання всі серії (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Однак жорстка і категорична жінка і подумати не могла, що за відновлення чесного імені батька проти неї почне боротися юна і не обтяжена впливовими зв’язками дочка.

Режисер: Володимир Балкашинов
В ролях: Дарина Повереннова, Альона Хмельницька, Олексій Матошин, Ілля Шакунов, В’ячеслав Чепурченко, Антоніна Дівіна, Володимир Капустін

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress