загрузка...


Молода, приваблива дівчина Ліза Волкова, яка є за сумісництвом головною героїнею телесеріалу «Дожити до любові» до певних подій у своєму житті могла по праву назвати себе щасливою людиною. Приносить задоволення і головне грошовий дохід робота, обожнюваний молодий чоловік і головне рідний улюблений батько, готовий в будь-який момент підтримати дочку в тій, чи іншій ситуації. Але, на жаль, щастя Лізи тривало недовго. А все через підступну, владну і йде по головах жінки Аріни Мельникової.

Справа в тому, що впливовою і домагається всього чого вона хоче жінці сподобався надійний і впевнений у собі чоловік, якого вона відразу взяла в оборот. Однак сам батько Лізи не поспішав відповідати Мельникової взаємністю. В результаті оскаженіла відмовою чоловіка вона зробила все аби розорити його невелике, але приносить стабільний прибуток справу, а самого підприємця заховати за грати.

Однак жорстка і категорична жінка і подумати не могла, що за відновлення чесного імені батька проти неї почне боротися юна і не обтяжена впливовими зв’язками дочка. Серіал Дожити до любові 1 сезон (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Володимир Балкашинов
Актори: Антоніна Дивина, Дар’я Повереннова, Олена Хмельницька, В’ячеслав Чепурченко, Ілля Шакунов, Олексій Матошін, Катерина Соломатіна, Марія Боровічёва, Ксенія Савицька, Денис Васильєв, Ігор Скрипко

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress