У тринадцятому столітті жили під страхом гніту ззовні, навали загарбників з усіх боків. Русь всіма силами намагалася стримати натиск і допомогти сусідських земель чинити опір нав’язуванням релігії. Селяни боялися кожного чужинця, а при вигляді невеликого полку зовсім бігли геть, побоюючись за життя дітей. Ще ніхто тоді не підозрював про ролі юного Олександра, прозваного пізніше Невським. В загублене село прийшов загін. Неотесані люди почали кричати, приймаючи збройних селюків за ворога.

Але потім безмірно вдячні неба, що вони поруч. Про них ходять страшні легенди, складені старцями і наляканими невежами. Кружляла чутка про їх здібностях, умінні спілкуватися зі звірами, накладати закляття на сили природи, підкоряти своїй волі вільний вітер. Загін перевозив хлопчика за указом Князя Новгородського.

Юнака необхідно доставити в Новгород і якщо потрібно, померти за нього в дорозі. Густі лісові хащі ховали запеклих гицелів. Серіал Дружина 1 сезон (2015) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Михайло Колпахчиев
В ролях: Сергій Воробйов, Михайло Богданов, Олександр Ерліх, Геннадій Козачків, Олексій Парасевич, Андрій Погребинський, Павло Бадиров, Андрій Шимко, Алан Томаев, Дарина Циберкина

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress