загрузка...


У Слідчий комітет маленького провінційного містечка переводиться з Москви нова співробітниця-майор Тетяна Титова. У Москві вона була слідчим з особливо важливих справ. Але негласна директива наказує взяти Титову на службу лише рядовим оперативником. Дивне призначення породжує масу чуток в Слідчому комітеті, особливо враховуючи, що з невідомих причин вся інформація про особисте життя Титової засекречена і виключена з її справи. Однак на загальний подив, Титова погоджується на цю посаду.

Їй доводиться в терміновому порядку вливатися в роботу відділу, шукати спільну мову з лейтенантом Олександром Рябих — своїм новим напарником, експертом-криміналістом циніком Гаєвський і добродушним судмедекспертом Михайлом Тучкова. Але головне — з новою начальником майором Аллою Давидової — своєю кращою подругою, з якою вони не розмовляли багато років. Завдяки професійному чуттю і величезному досвіду Тетяні і Аллі разом вдається віртуозно розплутувати головоломки і розкривати злочини. Ось тільки Аллу дуже спантеличує повернення Тетяни.

Вона підозрює, що справжні мотиви колишньої подруги далекі від професійних, і насправді вона повернулася тому, що все ще любить Андрія. Серіал Дует по праву 1 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Володимир Мельниченко, Михайло Журавкін
Актори: Валерія Шкірандо, Віра Шпак, Олексій Вакула, Олександр Нікітін (III), Ельдар Калімулін, Андрій Бутін, Світлана Рубан, Катерина Кульчицька, Павло Мисаїл

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress