загрузка...


Що може перемогти розлуку і стерти кордони віддаленості — звичайно ж любов, чиста і міцна, тільки вона здатна перебороти всі негаразди і перешкоди на шляху до щастя. Долі головних персонажів міні-серіалу Два полюса любові дивитися онлайн безкоштовно якимось чином було визначено заздалегідь. Навіть незважаючи на довгі роки розлуки. Автомеханік Федір Курбатов народженню дівчаток-близнят був не рад, як би це не виглядало по-блюзнірськи, але це правда. Федір володіє непостійним характером, до того ж на алкоголь витрачає майже більшу частину сімейного бюджету.

Через його пияцтва сім’я терпить злидні. А коли дружина народила відразу двох, то Федір впав у паніку. Як містити тепер поповнення? Ощадливістю Федір ніколи не відрізнявся, через це виявився весь у боргах. На підпилий голову Федір накоїв справ. Він взяв одну з дочок і віддав в заможну родину Ольшанського Кирила. Їх дитина народилася на світ мертвою, дружина страшно горювала. Поява здорової дівчинки стала просто порятунком для сім’ї Кирила. Ось так близнючки Женя та Аліна росли в різних сім’ях.

Через 20 років сестрам судилося зустрітися. Ця зустріч виявилася доленосною в їхньому житті. Аліна і Євгена володіють достатнім завзятістю і мужністю, щоб домогтися свого — з’єднати дві сім’ї. Серіал Два полюси любові (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Роман Бровко
У ролях: Олександр Пашков, Наталя Доля, Віталіна Біблів, Ігор Рубашкін, Ірина Авдєєнко, Марк Дробот, Клавдія Дрозд-Буніна, Влад Онищенко, Олександр Попов, Денис Роднянський, Ірина Стежка

загрузка...