загрузка...


Новий серіал оповідає про саму звичайній родині, яка проживає в місті Рязані. Вони — прості і бідні люди, які туляться в маленькій квартирці. Настя і Костя змушені прийняти на своїй житлоплощі ще й тещу. Жінка до слова сказати, дуже незадоволена своїм зятем, і навіть не приховує цього. Незважаючи на всі проблеми, і на взяту іпотеку, кожен з мешканців квартири, вірить в те, що в майбутньому все налагодиться, і життя стане більш райдужною. Анастасія дуже любить чоловіка, і мріє про дітей з ним.

Вона являє картини з майбутнього, що вони стають найщасливішою сім’єю в світі. Її чоловік же, мріє зовсім про інші речі. Костянтин хоче багатства для себе, і бажає забезпеченої і «ситого» життя. Одного разу мрії хлопця стають реальністю, і він отримує в спадок величезний рахунок в банку, шикарний будинок, і дорогий імпортний автомобіль. Колись, він врятував одного банкіра, і це була своєрідна подяка за це. Але що означатимуть ці зміни для Чижов?

Це початок непростого періоду в їх житті. Адже у померлого мільйонера залишилася громадянська дружина і дружина. З ними він не був настільки щедрий, і залишив їх ні з чим. Серіал Дві дружини (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Карен Захаров
У ролях: Олена Радевич, Іван Жидков, Настасья Самбурська, Ольга Кузьміна, Ольга Хохлова, Максим Коновалов, Олександр Тютін, Костянтин Демидов (II)

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress