Два близьких друга живлять сильну пристрасть до однієї красивої дівчини на ім’я Антоніна. Сама Антоніна зустрічається з обома хлопцями поки що не наважуючись зробити вибір на користь одного з них. Потім обставини складаються таким чином, що Антоніна все ж вибирає одного з друзів і виходить заміж за нього. Однак в душі Антоніна продовжує любити іншого. Минають роки. У 90-ті стали випробуванням для багатьох. Хтось абсолютно втратив кермо життя, а комусь вдалося стати капітаном. Колишні друзі досягли великих успіхів у важкі часи, сколотили бізнес, який приніс величезні гроші. Так через якийсь час колись прості хлопці перетворилися на заможних бізнесменів.

Однак цей шлях має свої складнощі. Незабаром проблеми з’явилися. Одного з друзів вбивають конкуренти, а іншого підставляють таким чином, щоб той надовго потрапив за ґрати. Для сім’ї Антоніни настають важкі часи. У неї дві дорослі дочки. Несподівано чисто випадково дочки з’ясовують шокуючу правду про те, що у них виявляється різні батьки. Антоніна виходила заміж будучи вагітною від іншого залицяльника. Дочки Антоніни-дві сестри починають поступово з’ясовувати історію своєї сім’ї і на світ виходять неприємні таємниці. Серіал Дві сестри всі серії (2019) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Дві сестри дізнаються, що смерть одного батька, а висновок іншого теж не випадковість. За всіма нещастями стоять певні люди. До акторського складу також приєднався талановитий молодий актор Андрій Удалов, онук всіма улюбленого Андрія Миронова.

Режисер: Влад Фурман
В ролях: Юлія Пересільд, Наталія Андрейченко, Данило Страхов, Віталій Коваленко, Андрій Удалов, Неллі Попова, Емілія Глаголєва, Всеволод Шиловський, Павло Чинарев, Ігор Ясулович

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress