загрузка...


Головного героя вітчизняного проекту, полюбився багатьом глядачам, комедії Фому з серіалу «Фізрук», забути неможливо. Чоловіка у віці під сорок, який завжди мав відношення до криміналу, грає цього героя Дмитро Нагієв, відомий російський актор. Почавши свою не надто законну діяльність в ті буремні часи, коли всі жили за законами 90-х, він не може і зараз жити по-іншому, відмовитися від тих методів. Фома був «правою рукою» одного з колишніх кримінальних авторитетів, який відійшов від незаконних справ, став поважним бізнесменом.

Мамай зумів змінитися, а от Фома не зрозумів, що настав інший годинка, тепер і діяти необхідно по-іншому. Тому він сам себе компрометує необачними вчинками. В результаті Мамай з тріском звільняє Фому, хоч той усе життя був йому вірним, служив і навіть був одним. Це був удар, якого головний герой просто не очікував. Йому важко прийняти таке рішення, він хоче зробити все, він готовий на все, щоб повернути втрачену довіру Мамая. Фома перебирає різні варіанти і впевнений, що кращим рішенням буде підібратися до найближчих людей Мамая, і діяти через них. Звичайно, мова йде про дитину. Герой знає, що у боса є син Саша, але Фома його ніколи не бачив. Дізнавшись, в якій школі навчається хлопчик, наш герой потрапить в педагогічний колектив. Його взяли фізруком. Серіал Фізрук (4 сезон) 4, 5, 6 серія 2017 дивитися в хорошій якості HD 720p.

Тепер глядачеві стає зрозуміло, що звуть Фому Олег Євгенович Фомін, а ім’я Фома було його бандитським прізвиськом. Багато що станеться навколо цього персонажа, приємного і не дуже. Непристосований до обставин, в які потрапив, фізрук діє часом дуже дивно. Але яка б завдання перед ним не стояла, він завжди з нею справляється, нехай по-своєму, дивно, неординарно, але результативно.

Режисер: Федір Стуков, Сергій Сенцов
У ролях: Дмитро Нагієв, Євген Кулаков, Юрій Устюгов, Єгор Пежемський, Валентин Юнин

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress