Під південним сонцем Таганрога ростуть прекрасно не тільки овочі і фрукти, а й дозрівають палкі почуття. Несповідимі шляхи зв’язали далекий Париж і провінційний російський містечко. Чарівна Луїза Дежарден все своє недовге життя провела у Франції. Корінна приналежність не вимагає ідентифікації. Шик жаданої для багатьох столиці відомий їй не з чуток. Необхідність змінити місце проживання призводить до наслідків дивного змісту. Заклад громадського харчування зі специфічною національною спрямованістю потребує шеф-кухаря.

Належність до народу Наполеона і Мірей Матьє визначає рід діяльності мандрівниці. Відсутність практичних навичок доведеться надолужувати в процесі. Підкорення азів приготування страв необхідно для набуття щастя на любовному фронті. Жвавий ринок демонструє російський менталітет. Прилавки і вітрини пропонують великий вибір харчів. Емоційні дами місцевого пошиття не поступаються знаменитому французькому темпераменту. Вишневий компот — традиційне частування цих широт. Звикати до традицій навколишнього світу є нелегким заняттям. Мовний бар’єр особливо актуальний. Діалект, на якому доводиться спілкуватися, схоже есперанто. Прагнення до великої мети зводить дрібні неприємності нанівець.

Особа коханого заклично манить далекими перспективами. Пристрасть і вогонь, що вирують в гормонально підготовленому організмі, прокладуть стежку до перемоги крізь будь-які труднощі і перешкоди. Серіал Французька кулінарія 1 сезон (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Сергій Сенцов
В ролях: Сесіль Плеже, Євген Пронін, Олексій Демидов, Евеліна Бледанс, Олег Акулич, Оксана Сидоренко, Олена Муравйова, Олександр Ляпін, Ольга Волкова, Ликера Ілляшенко

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress