Приваблива Галина працювала фельдшером в невеликому селищі і відчувала себе по-справжньому щасливою. Вона збиралася заміж за коханого хлопця, вважала, що отримала особливу прихильність долі. Красуня будувала плани, бачила себе гарною господинею, матір’ю, але реального втілення не було. Наречений безсовісно кинув її напередодні урочистої події, що стало ударом для нещасної. Вона залишилася одна, більше не могла довіряти представникам сильної половини. Односельці насміхалися, виникли численні плітки, і Галя соромилася здатися в суспільстві.

Звістка про вагітність потрясло її, але тверде рішення було прийнято негайно – вона буде народжувати. Почалася важка життя, героїня була змушена тяжко працювати, займатися вихованням сина, забезпечувати маленьке сімейство. Особисте життя не було – жоден чоловік не міг опанувати жорстоким серцем, вона воліла жити самостійно. Одного разу з’явився колишній коханий в жахливому стані – п’яний, погано одягнений, голодний.

Він відразу почав просити прощення за заподіяну біль, зрада, клявся у вірності. Незважаючи на жалюгідний вигляд, нежданий гість стверджував, що є багатою людиною, може забезпечити її на все життя. Серіал Галина всі серії (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Едуард Пальмов
В ролях: Олена Хмельницька, Петро Баранчеев, Ігор Денисов, Андрій Сєнькін, Олег Коц, Ольга Рептух, Юліанна Міхневич

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress