Молоді і красиві жінки Галка і Гамаюн напарниці, яких пов’язують міцні дружні узи, також взаємодовіру. Успіхом служби для Галка і Гамаюн стали їх хвалена жіноча інтуїція, яка ніколи не підводила і проникливість і те, що вони у всьому довіряють один одному і впевнені, що в будь-який час можуть розраховувати. Однак незважаючи на очевидні службові успіхи Ірина і Юля в особистому житті терплять повний крах. Ірину нещодавно кинув чоловік і тепер детектив намагається знайти його коханку, щоб помститися за себе. Але Ірина зовсім не відає, що чоловік забрав ноги не до якоїсь коханці, а конкретно втік від неї, так як приторговує наркотиками.

У Юлії був коханий чоловік, до речі одружений, вона до останнього сліпо вірила, що скоро він піде від дружини, але на ділі виявилося, що підлий обманював і її, і бідну дружину, завів на стороні третю коханку. Особисті проблеми однак не заважають нашим героїням чесно і сумлінно виконувати свої службові обов’язки. Серіал Галка і Гамаюн 1 сезон (2019) дивитися в хорошій якості HD 720p.

День у день Галка і Гамаюн разом розслідують різні злочини у своєму місті Углич. Вони не тільки віддані своїй справі і чесно виконують свій обов’язок, але і щиро вірять, що справедливість повинна торжествувати за всяку ціну.

Режисер: Андрій Сілкін
В ролях: Ірина Пегова, Анна Снаткіна, Едуард Чекмазов, Олександр Обласов, Микола Козак, Єгор Определеннов, Тимур Определеннов, Микола Лунін, Михайло Коновалов

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress