загрузка...


У юної Анни Воронцової все життя була розписана її батьками. Розумниця і красуня дочка навчалася в музичній школі. І в недалекому майбутньому повинна була стати видатним музикантом. Але дівчині ніколи не подобалася музика і постійні репетиторства, вона любила детективи і розслідування. І в один момент вона пішла наперекір своїм батькам, вступила і закінчила юридичний університет. І стала справжнім слідчим у поліції. За поганий характер і вдачу, Аня отримала прізвисько Ворона. Одного разу зникає відомий фотограф, широко цінується в богемних колах не тільки за свої роботи.

Анна знає, що з ним і раніше відбувалося таке, хлопець міг по місяцю бути відсутнім без будь-яких особливих причин. Тому героїня, спираючись на минулий досвід, не стала порушувати справу. По закінченні трьох тижнів знаходять мертве тіло фотографа. Аню терзають муки совісті, адже ймовірність своєчасного порятунку була в її руках. Серіал Гава 1 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Вона вирішує у що б це не стало розслідувати справу і знайти винних. Її помічником у цій справі виступає інший слідчий Сергій Кабанов.Разом їм належить розкрити справу, покладаючись на свій талант, вишкіл і здоровий глузд.

Режисер: Ольга Ангелова, Євген Сосницький
Актори: Єлизавета Боярська, Анатолій Білий, Марина Ігнатова, Віталій Коваленко, Артем Карасьов, Сергій Колос, Василь Щіпіцин, Антон Сичов, Діана Дезмарі

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress