Молодий слідчий здобув глибоку повагу колег за свою наполегливу діяльність і щиру віру в становлення справедливості. Він береться за справи, від яких відмовляються інші співробітники. Але саме ця обставина призводить до численних проблем, конфліктів з керівництвом і зіткнень з впливовими представниками кримінального світу. Сергій не одружений, але періодично проводить час зі своєю начальницею, у нього є вірний друг Денис, який працює в ДПС і незмінно надає необхідну допомогу. Із-за невеликої зарплати він не відмовляється від «подяки» деяких потерпілих. Головне, що цей слідчий примудряється зберігати людяність навіть в найскладніших ситуаціях.

Повсякденність – це чиїсь неприємності і проблеми. Вбивства, грабежі та крадіжки, зґвалтування і побиття – відвідувачі ділянки приходять з різними питаннями, і всі сподіваються на швидку компетентну допомогу. Щоденна важка праця призводить до нервових зривів, переживань і трагічних наслідків. Поки у відділі працюють такі люди, можна не сумніватися в безпеці простих громадян.

Глухарев – справжній герой, якому не чужі звичайні людські якості. Він обожнює кілкий гумор і високо цінує дружбу. Серіал Глухар 1-3 сезон (2008) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Тимур Алпатов, Максим Аверін, Борис Казаков
В ролях: Максим Аверін, Денис Рожков, Марія Болтнева, Денис Жаріков, Владислав Котлярський, Марія Рассказова, Вікторія Тарасова, Володимир Фекленко, Вікторія Герасимова, Андрій Козлов

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress