загрузка...


Історія починається від правління Івана Грозного. Досі не знайдено єдиної відповіді на питання, чи доклав Борис Годунов свою руку до смерті царя. Борис був наближеним, а глава Русі бачив у ньому розумну людину і прислухався до порад. Він же і оголосив народу про смерть Івана Грозного. Після цього трон зайняв його молодший син Федір. Правління давалося йому нелегко і Годунов фактично правил за нього. У 1598 році Федір Іванович помирає, не залишивши після себе спадкоємця. Земські збори вирішило, що бути царем Борису Годунову. Багато хто був проти, тому як Борис вступив на трон не по крові. Тим самим припинивши гегемонію династії Рюриків, яка існувала 700 років.

Про Годунова ходило повно пліток, плелися інтриги. Але все його життя і правління знаходиться за завісою таємниці. На його долю звалився страшний голод в 1601-1603 роках. Врожаю не було цілих три роки. Після виверження вулкана лили дощі, а в кінці серпня сталося різке похолодання. Хліба вистачило тільки до весни і на новий посів. Але знову пішли дощі, а це означало – врожаю не буде. Правління Бориса не було довгим, здоров’я поступово погіршувалося.

Після його смерті правити почав його син Федір. Але незабаром його і мати вбили за наказом Лжедмитрія, який нібито виявився сином Івана Грозного. Незважаючи ні на що, народ повірив самозванцю. Серіал Годунов 1 сезон (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Олексій Андріанов, Тимур Алпатов
Актори: Сергій Безруков (Борис Годунов), Сергій Маковецький (Іван Грозний), Анна Михалкова (Ірина Годунова), Світлана Ходченкова (Марія Годунова), Віктор Сухоруков (Малюта Скуратов)

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress