Серіал Годунов 2 сезон (2019) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Другий сезон серіалу «Годунов» охоплює роки Смутного часу. Це продовження історії кохання, історії Росії та історії сім’ї Годуновых. Борис, перший обраний цар на Русі, обіцяв розквіт і посилення держави. Але голод, епідемії і лиха не дали надіям збутися. Втративши впевненість у своїх силах, Борис Годунов допускає фатальні помилки, не відрізняючи друзів від ворогів… Починаються часи переворотів, тривог і великих потрясінь. Крах влади, політичні ігри, хвиля самозванства, народні повстання… Російські царі не завжди були мудрими і сильними. Однак поруч були бояри, готові в будь-який момент дати слушну пораду.

Правда, велика частина цих представників середньовічної аристократії постійно «плели» інтриги, щоб отримати вигоду для своїх кланів. Але один з простих опричників зміг досягти найбільшого впливу не тільки тому, що був хитрішим і розумнішим за інших. Борис дійсно думав про Вітчизну, що знайшло відгук у народних масах, побажали посадити його на православний престол після зречення законної спадкоємиці і його сестри, дружини Федора Івановича.

Чи зможе він зберегти ефект від проведених раніше реформ, отримавши знаки намісника Господа на цих землях? Серіал Годунов 2 сезон (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Олексій Андріанов, Тимур Алпатов
Актори: Сергій Безруков (Борис Годунов), Сергій Маковецький (Іван Грозний), Анна Михалкова (Ірина Годунова), Світлана Ходченкова (Марія Годунова), Віктор Сухоруков (Малюта Скуратов), Андрій Мерзлікін (Василь Шуйський)


загрузка...