Серіал Гоголь 1 сезон (2019) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Початківець письменник Микола Гоголь переїжджає до Петербурга, де планує почати успішну кар’єру. Він давно марив письменницьким мистецтвом і у великому місті у нього з’явиться можливість співпрацювати з видавництвами і обертатися в колах творчих особистостей. Принаймні чоловік так припускав, але реальність виявилася набагато складнішою і несправедливішою. Після переїзду він пише цілу збірку романтичних віршів і вкладає в його видавництво останні гроші. Незабаром після виходу збірки Микола починає сумніватися в новому творінні і скуповує весь тираж, щоб його знищити.

Він сумнівається в своїх здібностях і таланті, постійно знаходиться в пригніченому настрої і намагається змінити стан справ, але не має на це моральних сил. В такий момент приходять новини з рідної Полтавщини, де відбуваються страшні події, що лякають жителів і служителів закону. На Диканьці відбувається цілий ряд цинічних злочинів і за розслідування береться молодий ентузіаст слідчий Гуро, що бажає проявити себе і розібратися в що відбувається.

Гоголь, володіє унікальною інформацією про таємничі сили, відправляється на Батьківщину, бажаючи допомогти слідчому зі складною справою. Серіал Гоголь 1 сезон (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Егор Баранов
Актори: Олександр Петров, Олег Меньшиков, Віталій Коваленко, Федір Федоренко, Артем Ткаченко, Євген Стичкін, Таїсія Вілкова, Марта Тимофєєва


загрузка...