Новий російський комедійний серіал. У центрі подій знаходяться готель «Елеон» і ресторан «Віктор», а точніше взаємини співробітників даних закладів. Кожну серію герої опиняються в різних, кумедних, а часом і безглуздих ситуаціях. Елеонора Андріївна є власницею готелю «Елеон». У неї є племінник, якого звуть Павло і який все своє життя вів образ справжнього мажору. Протягом декількох років Елеонора повністю забезпечувала племінника, в той час як він влаштовував різні вечірки, розважався в подругами і потрапляв в неприємності. В кінці кінцем, Елеонорі набридло таке життя Павла, і вона вирішила зробити його керуючим готелю.

Вона вирішила таким чином привчити хлопця до дорослого, серйозного життя. Павло такому абсолютно не радий, адже Елеонора висунула йому умову — щоб хлопець не робив, з готелю повинна йти прибуток. А якщо цього не буде, вона позбавить хлопця за все, що у нього зараз є. Як тільки Павло приступив до своїх нових обов’язків, він відразу зрозумів, що це непосильне для нього завдання, тому він вирішив знайти собі помічницю. І цієї помічницею стає дівчина Софія. Вона займає пост генерального менеджера і з перших днів роботи намагається збільшити прибуток, яку приносить готель. Софія відповідально підходить до справи і намагається впровадити свої стандарти. Однак Михайло Джековіч — колишній керуючий готель — не схвалює її тактику. Ніхто особливо не підтримує дівчину, яка намагається вилучити з готелю «російські стандарти». Михайло Джековіч пройшов непростий шлях, за довгі роки багато чого досяг. Він починав як простий швейцар і насилу дійшов до керуючого. Але тепер йому доведеться боротися з Софією, щоб вона не зайняла його місце. Ще однією сюжетною лінією в серіалі стала історія Даші. Дівчина познайомилася з іноземцем на ім’я Майкл, у них, здавалося б, було все серйозно, і весілля було не за горами. Дівчина провела з ним ніч в готелі «Елеон», а після хлопець втік. Тепер Даша — всього лише покоївка в готелі «Елеон». Тут у неї з’являється подруга — Юлія — ​​теж покоївка, яка мріє одного дня стати актрисою. Вона регулярно бере участь у масовках, а більше домогтися їй поки не виходить.

Ще одна покоївка готелю — Валентина — знає про це готелі майже все. Вона старша і вміло керує іншими покоївками. Так само вміло вона веде і своє особисте життя — вона одночасно зустрічається з двома чоловіками. У серіалі присутня ще кілька дуже цікавих персонажів: наприклад, директор ресторану Настя, бармен Костя, бухгалтер Марина, шеф-кухар Сеня і інші. Серіал Готель Елеон (1 сезон) (2016) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Антон Федотов, Антон Маслов
Актори: Мілош Біковіч, Діана Пожарська, Катерина Вілкова, Олена Ксенофонтова, Григорій Сіятвінда, Сергій Лавигін, Ольга Кузьміна, Віктор Хоріняк, Сергій Ларін, Олег Гаас

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress