Спін-офф улюбленого російського серіалу «Кухня» продовжує історію знайомих і нових героїв. Серіал «Готель Элеон» оповідає, як круто змінюється життя персонажів з приходом племінника колишньої господині готелю до руководствующей посади. Для того, щоб впоратися з поставленим завданням тітки, молодий чоловік Павло запрошує суперменеджера з Брюсселя. Під її керівництвом в готелі змінюються правила, встановлюються нові порядки – з цим все з ніг на голову перевертається не тільки готель «Элеон», але і плани кожного з героїв серіалу.

Глядач знайомитися з новими персонажами, одна з яких – дівчина Даша, безнадійно розтоптана шлюбним аферистом, яка працювала покоївкою в готелі. В один прекрасний день вона виявляє валізу з грошима, і в таємниці від всіх, вирішує зберігати стан у себе. Однак валізу поданий у розшук за ним полювати господар грошей, кримінальний авторитет. Серіал Готель Элеон 2 сезон (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Команді готелю «Элеон» належить пережити різноманітні пригоди і перешкоди особистого характеру, не забуваючи при цьому вести відповідальний, процвітаючий готельно-ресторанний бізнес.

Режисер: Антон Федотов, Антон Маслов, Катерина Забулонська
В ролях: Мілош Бикович, Діана Пожарська, Катерина Вілкова, Олена Ксенофонтова, Григорій Сіятвінда, Сергій Лавыгин, Ольга Кузьміна, Віктор Хоріняк, Сергій Ларін, Олег Гаас

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress