Серіал Гранд 2 сезон (2019) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Завгородня Ксенія молода і вельми амбітна дівчина вчиться на останньому курсі університету туризму. Вона мріє про вельми запаморочливу кар’єру в цій сфері. Для самого початку необхідно отримати потрібний досвід попрацювавши в готельному бізнесі, а потім вже можна задуматися і про свою готелі. Всі плани героїні руйнує ректор навчального закладу, який виявляв дуже настирливі знаки уваги. Ксенія вирішила вельми пікантним способом позбавиться від залицяльника. Але все йде не за планом і дівчині доводиться ретируватися з міста і втекти в столицю.

У Москві героїня знаходить роботу в готелі, який на перший погляд здається пересічним, але це помилкова думка. Після приходу нового керівника, який приймає досить екстравагантні рішення, починається справжня метушня, і дівчина цим користується. Представившись дипломованим фахівцем вона отримує роботу своєї мрії. Але щастя тривало зовсім недовго. Серіал Гранд 2 сезон (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Обман розкритий і єдиний шанс закріпиться на новому місці роботи тільки пройти в прачки. Вона ним користується, але хіба амбітну дівчину це зупинить на шляху до головної мрії?

Режисер: Дмитро Грибанов
Актори: Міла Сивацька, Олександр Ликов, Костянтин Білошапка, Ольга Філімонова, Катерина Вілкова, Олена Ксенофонтова, Мілош Біковіч


загрузка...