загрузка...


Головним героєм серіалу є людина на ім’я Родіон Стоцький. Чоловік вже досить довгий період часу працює в правоохоронних органах і набув багато досвіду. Родіон знає, що людям, які потрапили у важку ситуацію, необхідно допомагати, і ні в якому разі не залишати їх наодинці з проблемами. Більше 4 років в голові героя крутяться думки хорошого друга, який говорив, що жити треба по справедливості. Зараз він про багато поговорив би зі своїм товаришем, проте це неможливо. Через роботу в курортному місті у героя завжди є справи. За останній час ситуація трохи покращилася, число крадіжок різко скоротилося.

Однак спокій і мир громадян руйнують кілька випадків зухвалого пограбування. Злочини починаються з того, що група бандитів організовує напад на закритий ігровий заклад. Вони йдуть разом з великою сумою грошей. Через деякий час ці ж злочинці організовують напад на машину, в якій знаходиться вся зарплата співробітників, що працюють в літньому таборі. Серіал Гурзуф 1 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Ці нальоти піднімають на вуха всю міську поліцію. Щоб знайти підозрюваних у них не так багато часу. Головна людина, яка може розкрити ці пограбування – це Стоцький. Саме йому довірили розслідування цих справ.

Режисер: Дмитро Константинов
Актори: Петро Федоров, Євген Антропов, Дарина Урсуляк, Павло Чинарев, Марія Смольникова, Віталія Корнієнко, Олександр Бухаров, Тимур Бадалбейлі, Костянтин Чепурін, Олена Нестерова

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress