Головним героєм серіалу є людина на ім’я Родіон Стоцький. Чоловік вже досить довгий період часу працює в правоохоронних органах і придбав багато досвіду. Родіон знає, що людям, які потрапили в скрутну ситуацію, необхідно допомагати, і ні в якому разі не залишати їх наодинці з проблемами. Більше 4 років в голові героя крутяться думки хорошого друга, який говорив, що жити треба по справедливості. Зараз він про багато поговорив зі своїм товаришем, однак це неможливо. З-за роботи в курортному місті у героя завжди є справи. Останнім часом ситуація трохи покращилася, число крадіжок різко скоротилося.

Однак спокій і мир громадян руйнують кілька випадків зухвалого пограбування. Злочини починаються з того, що група бандитів організовує напад на закрите ігровий заклад. Вони йдуть разом з великою сумою грошей. Через деякий час ці ж злочинці організовують напад на машину, в якій знаходиться вся зарплата співробітників, що працюють в літньому таборі. Ці нальоти піднімають на вуха всю міську поліцію.

Щоб знайти підозрюваних у них не так багато часу. Головний чоловік, який може розкрити ці пограбування – це Стоцький. Саме йому довірили розслідування цих справ. Серіал Гурзуф всі серії (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Дмитро Константинов
В ролях: Петро Федоров, Євген Антропов, Дарина Урсуляк, Павло Чинарев, Марія Смольникова, Віталія Корнієнко, Олександр Бухаров, Тимур Бадалбейлі, Костянтин Чепурін

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress