загрузка...


Важливо при будь-яких обставинах залишатися людиною. Не забувати які клятви закохані давав один одному, які слова говорили в хвилини щастя. Випробування не змушують чекати. Вони супротивної низкою дрібних неприємностей б’ють по найуразливіших місцях, щоб вивести з рівноваги і змусити сказати ріжучі серце слова. Іноді хочеться вигукнути, вимолити або шепнути, якщо навколо багато зла, про ціну обіцянок, ролі впливу долі. Пишномовні слова мають грунт під ногами. Наприклад, живуть душа в душу.

Достаток, по крайней мере, не голодують. Вечори сповнені уваги і турботи. Але обов’язково уклиниться третій зайвий або матеріальні втрати. У такі моменти закохані перевіряються на міцність. Перевірку проходить спільно прожитий час, сказані палкі промови і вчинки. Якщо обидва витримають, далі їх обійдуть стороною печалі. У жорнах життя можуть переміщатися абсолютно незнайомі люди, але вони приходять з чітко поставленою задачею і обов’язково залишать клеймо на долю. Кожне різке слово запускає механізм знищення, відкриваючи навстіж двері іншому дійовій особі. Тоді прахом йдуть мрії, горять затишні будинки, зникають люди. Життя не перестає бути грою, жорстокої, без можливості відступити назад або передумати хід. В її правилах один єдиний пункт.

Чи не сходити зі шляху і не згортати. Йти чітко наміченої траєкторією, яку задав з самого початку. Лукавство нікому не приносило успіху. Серіал І в горі, і в радості (2015) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Сергій Борчуков
У ролях: Єлизавета Кононова, Ігор Пазич, Наталія Антонова, Олексій Макаров, Максим Радугин, Наталія Юннікова, Микита Салопін, Марина Миколаєва, Олена Ніколаєва, Віталій Отинія

загрузка...