Серіал Інші (2019) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Сюжет стрічки розповість історію однієї бездітної пари, що сталася в 50-ті роки. Подружжя, що зневірилися і дуже сильно засмутилися через неможливість мати дітей, зовсім недавно опиняються в ролі новоспечених батьків, адже вони усиновили маленьку дівчинку з дитячого будинку. Тепер кожен день хлопцям доводиться використовувати власні таланти і сили для того, щоб виховувати непростого дитини, що потребує фактично у всьому. Саме час стежити за тим, як у їх маленького чада з часом розвиваються здібності екстрасенса, і це стає справжнім шоком для батьків.

Стикаючись з величезною кількістю проблем, героям потрібно знаходити рішення кожної з них, але не все так легко. Ситуація тільки посилюється, коли несподівано зі сталінських таборів повертається рідна мати дівчинки, що має намір повернути рідну кровинку під власну опіку. У жінки теж є паранормальні здібності, проте вона отримує відмову в процесі возз’єднання з милою дівчинкою. Співробітник держбезпеки Гриньов бажає допомогти жінці і тому стає на її бік.

Потрібно тільки виконати кілька завдань для розвідки і той постарається повернути Валі рідну доньку і подарувати їй щастя, про який та так давно мріяла. Серіал Інші (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Ольга Доброва-Куликова
В ролях: Олена Подкаминская, Кирило Сафонов, Світлана Смирнова-Марцинкевич, Наталія Романичева, Андрій Чернишов, Ельдар Лебедєв, Наталія Земцова, Міла Сивацька, Марта Тимофєєва, Анастасія Дятлова


загрузка...