Серіал Його любов 1 сезон (2013) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Життя непередбачувана штука – сьогодні все добре, а завтра все дуже погано. Лікарям реаниматологам даний життєвий принцип зрозумілий і вони, як ні хто інший стикаються з подібними ситуаціями дуже часто. Адже вони мають справу з важкохворими людьми, життя яких висить на волосині. Герой міні-серіалу «Його любов» Ігор працює реаніматологом, у нього напарниця Світлана у якої досить складна доля. Справа в тому, що ця жінка сама виховує дочку Дашу. Між колегами по роботі немає любовного зв’язку, їх відносини будуються виключно на довірі та повазі один одному. Зазвичай таких називають кращими друзями.

Але є одне але, Світлана закохана в Ігоря, тільки от він не проявляє до неї ніякого інтересу. І в нього на це є вагома причина, адже колись у них був роман, але він швидко затих, так як в житті Ігоря з’явилася Ольга, яка у свою чергу крутить шури-мури з впливовим кавказцем Артуром. Хоч Ігор і отримує пристойну зарплату, має престижну посаду, він все ж не може дати Ользі те, що дає їй Артур. Проходить деякий час, колишні почуття охололи, так і час змінилося. І тоді відбувається щось жахливе. Світлана несподівано для всіх втрачає свідомість і опинилася в лікарні вже в якості пацієнта. Серіал Його любов 1 сезон 2013 дивитися в хорошій якості.

Лікарі довго не могли зрозуміти, із-за чого їх колега втратила свідомість. Такі діагнози як вагітність і втома відразу відпали. Тоді лікарями було прийнято рішення зібрати консиліум, на якому вони висунули діагноз.

Режисер: Павло Снісаренко
В ролях: Костянтин Соловйов, Марина Казанкова, Олена Яковлєва, Джемал Тетруашвили, Людмила Гаврилова, Михайло Стародубов, Маріанна Шульц, Тетяна Рудіна, Ганна Кіріна, Аліса Майорова


загрузка...