Так сталося, що майор Андрій Вершинін змушений працювати в архіві поліції. Людині з сильним характером і залізною волею нелегко знаходиться далеко від оперативної діяльності. Знаючи хватку і принципи майора, керівництво поліції призначає Вершиніна на посаду начальника УВС прикордонного міста. Колишній керівник відділення загинув при виконанні службових обов’язків. За смертю начальника поліції стоять кримінальні сили, які повинен розкрити Вершинін. Колеги і жителі Портового зустрічають призначення Андрія в багнети.

Підлеглі йдуть на відкритий конфлікт, в’їдлива журналістка публікує статті про нездатність майора розкрити серію вбивств, що сталися в місті. Загальна недовіра спонукає до активних дій. Вершинін знаходить призвідників перестрілки на ювілеї відомого адвоката, затримує торговців наркотиками, розслідує напад на поліцейських. Серіал Канцелярський щур 1 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Нестандартні методи роботи знаходять прихильників, серед яких першою виявляється співробітниця газети. Кримінальна обстановка загострюється. Ватажки бандитських угруповань почали війну проти нового начальника УВС.

Режисер: Іван Глубоков
Актори: Олексій Кравченко, Костянтин Стрельников, Інгрід Олеринська, Олена Полякова, Олексій Нілов, Вадим Сквирський, Роман Жилкін

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress