Серіал Кілька кроків до кохання всі серії (2019) дивитися онлайн в хорошій якості 720


З дитинства Наташа контролювала будь-який крок єдиної дочки. Інтереси дівчинки не сприймалися всерйоз. Наполегливе втручання владної матері зіграло особливу роль у трагічній шкільній любові. Змінити ситуацію не змогла і новина про вагітність. Старшокласникам довелося розлучитися. З початком сутичок мати відвезла юну породіллю до знайомої акушерки. Після важких пологів стало відомо про загибель немовляти. Відволіктися від похмурих думок дівчині допомогло просування власного бізнесу. Поступово саднящая в серці біль притупилася.

Успішна господиня мережі престижних бутиків перебувала в списку найзавидніших наречених. Невгамовна Наталя вирішує подбати про доньку особистого життя. На її думку ідеальним варіантом є діловий партнер Михайло. Пара подає документи в ЗАГС. Передвесільні клопоти порушує появу на порозі особняка молодого незнайомця. Хлопчина представляється сином Лариси і розповідає свою історію. З дитбудинку хлопчика забрав батько.

Після смерті дружини Дмитро запив. Сергію належало йти в армію. Тривога за долю маленької сестрички і питущого батька змусила звернутися до зрадниці-матері. Серіал Кілька кроків до кохання всі серії (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Едуард Пальмов
В ролях: Олена Захарова, Владислав Резник, Руслан Чернецький, Сергій Ходьков, Наталія Аладко


загрузка...