Наявність хороших друзів досить не поганий фактор. Про таких нерозлучних приятелів поспішить повідати серіал теперішнього часу під найменуванням «Ким ми не станемо». Хлопці дійсно здружилися найкращим способом. Взаєморозуміння. Підтримка грають ключову роль в їхній дружбі. Час не розділило їх відносини, навіть трохи зміцнивши з часом, коли з’явилися одні інтереси на двох. Гена і Діма вступають у долю і разом вирішують відкрити власну фірму. Розкрутившись, хлопці стають на ноги. Матеріальний стан їх покращився. Об’єднує їх не тільки робота.

Виявляється особиста доля у хлопців не заладилася на всі сто позитивні відсотки. Зворушлива тема зближує їх душі, вони можуть поговорити, відкрити рани. Геннадій мав можливість вступати кілька разів в шлюб, але от союз з дівчатами не складався, розриваючись на самому початку відносини. Здається зараз у нього є наречена по імені Соня. Тільки між ними спалахує недомолвка. Хлопець категорично проти народження малюків, вона ж не представляє сім’ї без дітей.

Від першого шлюбу він має сина. Хлопчик встиг давно вирости і заробити погану репутацію. Справжні події не сильно підштовхують його на народження другої дитини. Серіал Ким ми не станемо всі серії (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Віталій Бабенко
В ролях: Ольга Арнтгольц, Олексій Мітін, Катерина Соломатіна, Максим Коновалов, Лілія Кондрова, Олександр Кульків, Лідія Ареф’єва, Любов Баханкова, Алла Малкова, Філіп Грабовецький

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress