Серіал Клуб ошуканих дружин (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Головні героїні мелодраматичного серіалу «Клуб ошуканих дружин» 2018 Оля, Іза та Даша стали жертвами зради. Їх «вірні чоловіки пішли до інших жінок, залишивши сім’ю. Пережити складний період у житті героїням було дуже важко, істерика, вічні думки про самотність і депресія не давали спокійно жити. Але ситуація кардинально змінюється, коли жінки дізнаються з рекламних оголошень про кращому майстра психології, здатним допомогти подолати життєві біди. Не вагаючись, Оля, Даша і Іза записуються на тренінг, вони починають регулярно відвідувати курси фахівця, але результату жінки не помічають.

Єдиний плюс від дорогих курсів — це знайомство героїв. Їх пов’язує спільна проблема — чоловіки-зрадники. Порадившись між собою, жінки вирішують кинути курси і не дурно витрачати гроші. У них з’являється свій план помсти колишнім чоловікам і їх пасій. Для початку героїні створюють Клуб ошуканих дружин, куди входять три незалежні жінки. Кожен збираючись, вони обмірковують план помсти, але крім підступних стратегій в голову нічого не лізе. Перебравши сотні варіантів, дівчата зупиняються на самому жорстокому. Вони вирішили скоїти вбивство по обміну.

Дії серіалу набирають неймовірною інтриги. Головні героїні починають складати план злочину, і головним правилом є таємність. Що задумали скривджені жінки? Серіал Клуб ошуканих дружин (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Олена Яковлєва
Актори: Олена Вожакина, Любава Грешнова, Світлана Колпакова, Олена Коломина


загрузка...